Łożyska kulkowe – Łożyska igiełkowe – Prowadnice liniowe – Wamet.com

Firma

Firma

firma wamet to
dwie dekady doświadczenia

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w zaopatrzeniu przemysłu w elementy przenoszenia napędu na potrzeby produkcji, remontów i utrzymania ruchu.

Szeroki asortyment dostępny z magazynu, rzetelność i kadra doświadczonych fachowców pozwoliły nam pozyskać licznych odbiorców w kraju i za granicą.

Długoletnia działalność stała się dla nas siłą napędową ukierunkowaną na ciągły wzrost poziomu satysfakcji klienta. Stale poszerzamy asortyment, wprowadzamy nowe i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania oraz współdziałamy z największymi producentami, by móc zaoferować swoim kontrahentom najwyższą jakość świadczonych usług i towarów.

Pod
projekt

Oprócz klasycznych zamówień, dla różnych gałęzi przemysłu, realizujemy również specjalistyczne zlecenia indywidualne, dostosowane do poszczególnych urządzeń i rozwiązań wykorzystywanych przez kontrahenta. Nasi eksperci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dużej wiedzy fachowej, dokonują odpowiednich pomiarów i analiz, tak by nowe elementy były w 100% dopasowane do projektu nabywcy.

20 lat
doświadczenia

Firma Wamet działa na rynku europejskim od 1998 roku. Dwie dekady w branży pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które zaowocowało nie tylko najwyższą jakością oferowanych produktów, ale również setkami zadowolonych klientów w całej Europie.

Szeroka
oferta

Współdziałamy praktycznie ze wszystkimi branżami na rynku, od rolnictwa, poprzez przemysł wydobywczy, po metalurgię i budownictwo. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych kontrahentów i możemy zaoferować im kompleksowe rozwiązania w zakresie przenoszenia napędu.

Najnowsza
technologia

Współpraca z największymi producentami systemów przenoszenia napędu to dostęp do najnowszych i najefektywniejszych technologii. Wybierając więc produkty z oferty Wamet masz pewność, że sięgasz po rozwiązania, które sprawdzą się nie tylko dziś, ale jutro i w przyszłości.

WAMET
w liczbach

20 latNA RYNKU

20000PRODUKTÓW W OFERCIE

1000 m2POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

100%ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

sprawdzeni
dostawcy

ul. Chopina 3, 46-300 Olesno, Polska